جاذبه ها

تفریحات آبی کیش

جزیره مرجانی کیش یکی از زیباترین و شگفت انگیزترین جزایر جنوبی کشورمان که در میان آب های نیلگون خلیج فارس قرار گرفته است، این جزیره گردشگری و توریستی از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری در ایران می باشد، جزیره‌ کیش یکی از مهم ‌ترین جزایر خلیج فارس که هرساله میزبان بسیاری از افراد علاقه ‌مند به جاذبه ‌های تاریخی، تفریخی و طبیعی می باشد، جزیره کیش شامل امکانات متنوعی رستوران‌ ها، کافه‌ها، فروشگاه ‌ها، هتل‌ ها، بانک‌ ها و سایر امکانات رفاهی و همچنین وجود تفریحات و برنامه‌های سرگرم ‌کننده جذاب و متنوع که این جزیره را به یک مقصد گردشگری و توریستی تبدیل کرده است، در ادامه آس چارتر قصد دارد به معرفی انواع تفریحات آبی در کیش بپردازد.

انواع تفریحات آبی در کیش,تفریحات آبی جت اسکی کیش,تفریحات آبی در جزیره کیش

معرفی تفریحات آبی کیش

جزیره زیبای کیش دارای تفریحات آبی متنوعی می باشد، تفریحات آبی و دریایی بی نظیری شامل: پاراسل، شاتل، غواصی، گشت دریایی کیش VIP، اسکوتر زیردریایی، فلای بور، بنانا، پارک آبی اوشن کیش، پدل بورد و جت اسکی که می توانید از کلوپ ها و مجموعه های آبی در این جزیره این برنامه ها و تفریحات آبی را رزرو نمایید. در ادامه فهرستی از این تفریحات متنوع و جذاب را برایتان معرفی خواهیم کرد. تا در سفر به جزیره کیش بتوانید به راحتی به یکی از این کلوپ ها رفته و تفریح مورد علاقه خود را به راحتی رزرو نمایید و به تفریح بپردازید.

پاراسل

یکی از تفریحات آبی متنوع در جزیره کیش تفریح جذاب پاراسل می باشد، در این تفریح علاقه‌ مندان از طریق یک چتر با طنابی به طول ۱۵۰ متر به یک قایق موتوری وصل می شوند، پاراسل نوعی تفریح آبی هیجان انگیز می باشد، که علاقه مندان می توانند بصورت یک نفره و دو نفره و سه نفره بر روی آن بنشینند و به مدت ۶ تا 7 دقیقه تا ارتفاع ۱۵۰ تا ۳۰۰ متری بالای سطح دریای زیبای خلیج فارس قرار گیرند و جزیره ی زیبا را در زیر پای خود به راحتی تماشا نمایید، پاراسل یک تجربه بسیار زیبا و جذاب برای شما خواهد بود، برای این تفریح آبی جذاب می توانید به کلوپ های دریایی درساحل مرجان، ساحل سیمرغ، ساحل اسکله تفریحی و ساحل دامون مراجعه نمایید.

تفریحات آبی کیش,انواع تفریحات آبی در کیش,تفریحات آبی جت اسکی کیش

شاتل

از دیگر تفر یحات آبی جذابو مهیج، شاتل می باشد، در این تفریح دو نفره و یا سه نفره بر روی تیوپی می نشینند و قایقی با سرعت زیاد این تیوپ را که با طنابی به آن متصل است را بر روی آب می کشاند، برای سوار شدن بر روی این تیوپ باید سن افراد از 6 سال به بالا باشد و بصورت تک نفره نیز قابل ‌استفاده نمی باشد، افراد ۶ سال به بالا نیز حتما باید رضایت والدین خود را داشته باشند، مدت زمان این تفریح هیجان انگیز حدود 15 دقیقه می باشد.از دیگر تفریحات آبی در جزیره کیش شاتل سواری می باشد که شباهت زیادی به بنانا دارد با این تفاوت که بنانا به شکل موز  و شاتل به شکل مبلی و تشکی  می باشد و برای دو تا چهار نفر مناسب است.

انواع تفریحات آبی در کیش,تفریحات آبی جت اسکی کیش,تفریحات آبی در جزیره کیش

غواصی

یکی از جذاب ترین و مهیج ترین تفریحات آبی کیش که می تواند تجربه ای متفاوتی برایتان باشد، غواصی در دل دریای زیبای خلیج فارس در میان آب های نیلگون و ماهی های رنگارنگ و زیبای جزیره کیش می باشد، غواصی از بهترین تفریحات آبی کیش که علاقه مندان بسیار زیادی دارد، در این تفریح مهیج قبل از اینکه برای غواصی بروید، آموزش هایی به شما داده می شود که با محیط زیر آب و غواصی کردن و استفاده از ماسک و دستگاه اکسیژن آشنا شوید، بعد به همراه تجهیزات غواصی و مربی می توانید وارد آب شوید و از زیبایی های زیر آب نهایت لذت را ببرید. در سفر به کیش حتما این تفریح شگفت انگیز و مهیج را تجربه نمایید و از آن لذت ببرید. لازم است بدانید که غواصی برای بانوان و آقایان بصورت مجزا می باشد که برای بانوان از مربی خانم و قایق مجزا برای آنها استفاده می شود. مدت زمان غواصی از زمانی که وارد قایق می شوید تا زمانی که غواصی تمام می شود 1 ساعت و نیم زمان می برد که مدت زیرآب ماندن شما نیز حدود 15 دقیقه می باشد، لازم است بدانید اگر می خواهید لحظات شیرین و خاطره انگیزی از خود در زیر آب با موجودات زیبای زیر آب داشته باشید می توانید با پرد اخت هزینه ای بیشتر از خود عکس و فیلم یادگاری بگیرید.

انواع تفریحات آبی در کیش,تفریحات آبی جت اسکی کیش,تفریحات آبی در جزیره کیش

اسکوتر زیر دریایی

اسکوتر زیردریایی از دیگر بازی ها و تفریحات دریایی و آبی در جزیره کیش می باشد، این تفریح هیجان انگیز همانند غواصی اما با وسیله ای مجزا برای کسانی که از غواصی کمی ترس دارند بسیار مناسب می باشد، با اسکوتر شما می توانید به تماشای دنیای زیر آب و ماهی‌های رنگارنگ در اعماق آب های خلیج فارس با کمک مربی به عمق ۱۰ متری زیر آب بروید، مدت زمان این تفریح حدود 20 دقیقه می باشد و افراد 12 سال به بالا با قدی حدود 150 سانتی متر برای بانوان و آقایان بصورت تک نفره انجام می شود و نیازی به یاد داشتن شنا نیست.

انواع تفریحات آبی در کیش,تفریحات آبی جت اسکی کیش,تفریحات آبی در جزیره کیش

فلای بورد

فلای بورد از دیگر تفریحات آبی در جزیره کیش می باشد، فلای برد وسیله ‌ای است که به جت اسکی متصل شده و شما را در هوا معلق نگه می دارد، از طریق فشارهای آبی که از طریق پمپاژ آب به فلای برد می آید شما می توانید حرکات نمایشی و شیرجه را انجام دهید، بازی قلای برد مخصوص بانوان و آقایان با سنین بالای ۱۸ سال می باشد، مدت‌ زمان این افریح حدود 20 دقیقه می باشد و قبل از اینکه به ایت تفریح بپردازید حدود 5 دقیقه برایتان آموزش داده می شود و می توانید با این تفریح به راحتی در بین آسمان و آب های زیبای جزیره کیش حرکات نمایشی انجام دهید و لذت ببرید.

انواع تفریحات آبی در کیش,تفریحات آبی جت اسکی کیش,تفریحات آبی در جزیره کیش

بنانا

بنانا از دیگر وسایل برای تفریحات آبی در جزیره می باشد، این وسیله تیوپی که به شکل موز می باشد بوسیله طنابی به قایق های تند رو تندرو با سرعت بسیار بالا روی سطح دریا به حرکت در میاید، در این تفریح شما می توانید به صورت دسته جمعی شرکت نمایید و مدت استفاده از آن حدود 15 دقیقه می باشد.

پدل بورد

پدل بوردها نیز وسیله ای از تفریحات آبی در جزیره کیش می باشد که برای کودکان و بانوان نیز مناسب است و برای همه نوع وزنی را تحمل می کند، برای این تفریح به بانوان لباس مخصوص داده می شود. این تفریح آبی از ارزان ترین تفریحات بحساب می آید و قبل از انجام آن مربی آموزش ‌هایی را به علاقه مندان به این تفریح می دهند و این تفریح حدود یک ساعت طول می‌ کشد،

انواع تفریحات آبی در کیش,تفریحات آبی جت اسکی کیش,تفریحات آبی در جزیره کیش

جت اسکی

تفریحات آبی جت اسکی کیش  از دیگر تفریحات مهیج در جزیره که می توانید سرعت و هیجان ر بر روی آب تجربه نمایید این جت اسکی ها حدود 2 نفر ظرفیت دارد و هم برای آقایان و هم خانم ها قابل استفاده می باشد، این جت اسکی ها وزن بالای 100 کیلوگرم را تحمل می کنند.

کایت بوردینگ

از دیگر تفریحات آبی در آب های جزیره کیش کایت بوردینگ می باشد، این تفریح ترکیبی از پاراگلایدر و اسکی روی آب می باشد که به کایت متصل هستید کایت نیز نقش بادبان و بورد وظیفه شناورسازی ورزشکار روی آب را دارد مه می توانید چند لحظه‌ای در هوا معلق بمانید و در سطح آب و امواج به حرکت در آیید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا